top of page

Roller Skaters Anonymous ✌️💋

Public·19 Skate-Aholics

Popit Oyunu: Dilediğin Şekli Seç ve Popit PatlatPopit oyunu özel koleksiyonla beraber toplam 9 tane farklı kategoriden oluşuyor. Her kategorinin içersinde 10 farklı şekil bulunuyor. KAtegorideki tüm şekilleri sırayla tamamlayarak bir sonraki kategoriye geçiyorsunuz. Kategoriler sayılar, hayvanlar, yiyecekler, gök cisimleri gibi farklı tarzda cisimlerin birleştirilmesiyle oluşmuştur.


Cisimlerin üzerinde bulunan esnek yuvarlakların üzerine tıklıyorsunuz. Cisim üzerindeki tüm yuvarlakların üzerine tıkladığınızda aşamayı tamamlıyorsunuz. Tüm cisimlerin şeklini bu biçimde değiştirerek poppit oyunu oynayın ve bu eğlenceli patlatma macerasına devam edin.
popit oyunu indir


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftweeat.com%2F2uo0cC&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw0xB5PMpryhGhFqGsKLzlHFPop It Master, Rad Brothers tarafından yaratılan rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur. Bu oyunda amacınız popitlere basarak onları patlatmak ve renkli bir oyuncağın kilidini açmaktır. Her balonu patlatmaya dikkat edin ve geride hiçbir şey bırakmayın! 80 fidget oyuncak koleksiyonunun tamamını toplarsanız, Gizli Modun kilidini açabilirsiniz. Tatmin edici bir dijital patlama deneyimine hazır mısınız? Devam edin ve Pop It Master'ın sunduğu gerçekçi sakinleştirici seslerin ve duyguların tadını çıkarın!


About

When in doubt... ROLL IT OUT!!⚡️ Weekly Meet Up - North Co...
bottom of page